Yardımcı Sayfalar
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

4 Kişilik Kahvaltı Takımları

Günün en önemli öğünü olan kahvaltı lezzetli yiyeceklerin şık bir sunumla birleşmesiyle eşsiz bir hale gelir. Bu anlamda serviste kullanılan ürünler oldukça önemlidir. Modern ve yenilikçi tasarımlarıyla bir adım önde olan Karaca, 4 kişilik kahvaltı takımı modelleriyle dikkat çeker. Aynı zamanda beş çaylarını özel hale getiren ürünler kullanışlı parçaları ve mükemmel desenleriyle göz doldurur. En güzel anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmanız için hazırlanan bu takımların her parçası uyum içindedir. Dikkat çeken renklerden oluşan desenler yapacağınız sunumlara ayrı bir hava katar. 4 kişilik aileler için ideal olan bu takımlar hafta sonu kahvaltılarını renklendirir. Takım içerisinde kahvaltı hazırlamak için ihtiyacınız olan her parça mevcuttur.

Özel Anlarınıza Eşlik Eden 4 Kişilik Kahvaltı Takımları

Göz zevkine hitap eden tasarımlarının yanı sıra kullanışlı parçalardan oluşan Karaca 18 parça kahvaltı takımı porselen malzemeden üretilir. Sağlık açısından güvenli olan porselen aynı zamanda dayanıklı bir malzemedir. Ürün üzerindeki desenler kullanmaya ve yıkamaya bağlı olarak çıkmayan desen garantisiyle sunulur. Aynı zamanda desen renginde zamanla solma meydana gelmez. Kolay temizlenen takım 60 dereceye kadar olan sıcaklıklarda bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Karaca peony 18 parça 4 kişilik kahvaltı takımı içeriğinde farklı boyutlarda kullanım amacına uygun parçalar bulunur. Bu sette 4 adet 19 cm servis tabağı, 4 adet çay tabağı, 4 adet çay bardağı, 3 adet 8 cm zeytinlik ve 3 adet 15 cm peynirlik yer alır. Her detay özenle düşünülerek tasarlanan ürünü severek kullanabilirsiniz. Bu ürün mikrodalga fırında kullanıma uygun olarak üretilir. 4 kişilik kahvaltı seti Karaca farkıyla sizlerin beğenisine sunulur.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı Fiyatları

Avantajlı ve uygun olarak belirlenen 4 kişilik kahvaltı takımı fiyatları bütçenizi zorlamaz. Estetik görünümü ve kaliteli yapısı sayesinde fazlasıyla memnun eder. Dayanıklı porselen parçaları sağlık açısından güvenli bakteri oluşumunu engelleyen özelliğe sahiptir. Bu sayede şık sunumlar yaparken aynı zamanda konforlu bir kahvaltı fırsatı yapma şansını yakalamış olursunuz. Mikrodalga fırından çıkarıldıktan sonra uzun süre sıcaklığını koruyan tabaklar kahvaltı boyunca eşsiz bir deneyim yaşatır. Beş çaylarınıza eşlik eden modeller sofranızı farklı kılacak niteliktedir. Ürünler sıradan takımların aksine modern görüntüsüyle büyük beğeni toplayan şekil ve desenlerle süslenir. Doğal bir görünüme sahip desenler kahvaltıyı daha keyifli bir hale getirir. Güne güzel başlamanızı sağlayan bu ürünlere Karaca kalitesiyle sahip olmak için ürün sayfasına göz atabilirsiniz ve dilerseniz daha geniş sofralar için ihtiyacınız olan 6 kişilik kahvaltı takımı modellerini de keşfedebilirsiniz.. Ayrıca çeyiz hazırlığı yapanlar içinde uygun fiyatlara sahip takımlar mevcuttur.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı Karaca’da

Küçük detaylarla zenginleştirilen 18 parça kahvaltı takımı modern desenleri uyumlu renklerle bir araya getirir. Çekirdek aileler için lezzetli kahvaltılar sunma fırsatı tanıyan bu takım büyük beğeni toplar. Yuvarlak ve oval tabakların bir arada bulunduğu takım estetik bir görüntü oluşturur. Tarzınızı ortaya koyacağınız desen ve renkler birbiriyle uyum içindedir. Kırılmaya veya çatlamaya dayanıklı ürünler tamamen yerli üretimdir. Ürün sayfası üzerinden yapacağınız alışverişlerde internete özel modeller satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve ücretsiz kargo avantajlarından faydalanabilirsiniz. Sağlam ve özenli paketleme sayesinde ürünler zarar görmeden tam vaktinde elinize ulaşır. İhtiyacınız olan farklı seçenekleri Karaca ürün sayfası üzerinden inceleyebilir eşsiz fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Binlerce Karaca Ürününde %50’ye Varan İndirimlerle Alışverişe Başla!

Uygulamayı İndirin
Telefonunuzun kamerasını açın
QR kodu telefonunuzun kamerasından okutarak uygulamamımızı indirebilirsiniz.